Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

Zuhair Murad 2015 İlkbahar Yaz Modası

Bu yazımızda sizlere Zuhair Murad tarafından hazırlanmış zarif ve göz alıcı 2015 ilkbahar - Kış koleksiyonunu sunuyoruz. Yeni sezon için hazırlık yapma zamanı geldi. Gardrobunuzu tekrar gözden geçirip bu ilkbahar ve yaz sezonunda ihtiyacınız olacak nadide parçalara yer açın!
Zuhair Murad gerçekten olağanüstü bir yetenek ile kadınlara nasıl sürpriz yapacağını iyi bilen bir modacı. 2015 sezonu için hazırladığı kolleksiyonu incelediğinizde bunu siz de anlayacaksınız. Dünyaca ünlü tasarımcı Zuhair Murad bu kez size yepyeni bir Bahar sunuyor. Lübnanlı tasarımcı "Gipsy" adlı yeni koleksiyonu için göçebe hayattan ilham aldığını söylüyor.
Modeller Charlotte Nolting, Lina Sandberg, Magdalena Fiolka ve Svetlana Zakharova fotoğrafçı Ralph Venih "Modern çingene" konsepti ile sizin için kamera önüne geçtiler. Bu harika kolleksiyondaki kıyafetlere sahip olabilmek ise hiç zor değil.
Çünkü ünlü modacı Zuhair Murad'ın sayfasına girip mağazalar sayfasına ulaştığınızda ünlü modacının tasarımlarının satışını yapan İstanbul'da 2, Ankara'da 1 ve Adana'da 1 mağazaya ulaşabilirsiniz.
Zuhair Murad ile keyifli alışverişler: http://www.zuhairmurad.com/pages.aspx?pageid=14914

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!