Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

Yüz Şeklinize Göre Eşarp Bağlama Yöntemleri

Yuvarlak Yüz için Eşarp Bağlama

Sizde tombul yanaklara sahipseniz eşarbınızı oval şekilde bağlamalısınız. Zira yuvarlak şekilde bağlama ile yüzünüz düşündüğünüz kadar güzel gözükmez. Eşarbı oval bağladığınızda daha ince bir görünüş sergileyebilirsiniz. Yuvarlak yüz için eşarp bağlama şekilleri kullanırken tesettür giyimin zerafetini bozmamak için bone kullanmayın.

Uzun Yüz için Eşarp Bağlama

Uzun ve sivri bir yüzünüz varsa eşarbı bağlarken bone muhakkak kullanın. Bone uzun yüze sahip bayanlarda yüzün daha küçük görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca fırfırlı eşarp kullanmayı da uzun yüzlü bayanlar için muhakkak öneriyoruz. Sıkı şekilde bağlanmış bir şaldan ziyade gevşek bağlanmış ve fırfırlı bir eşarp daha hoş görünecektir. Desenli ve kendinden kabartılı eşarp ve şallar kullanılabilir.

Kare Yüz ve Köşeli Çene için Eşarp Bağlama

Kare ve köşeli bir çene hatlarınız varsa, boynu tamamen saran sıkı veya arkadan toplanmış eşarp bağlama modellerini sizin için önermiyoruz. Daha rahat bağlanmış bir eşarp modeli ve yuvarlak sarılmış şekilde ve bonesiz bağlama modelleri sizi daha şık gösterecektir. Bu şekilde yanaklarınızdan aşağıya boyuna kadar inen modeller ile yüz ve çene oval bir görüntü alacak ayrıca daha yumuşak bir yüz hattına kavuşacaksınız.

Sivri Çene için Eşarp Bağlama

Sivri çeneye sahip bir bayansanız eşarbın üst kısmını gevşetip alın ile çene arasında orantı kurabilirsiniz. Bone kullanmak veya eşarbın alın kısmını fazla sıkmak çeneyi daha sivri gösterecektir.

Oval Yüz için Eşarp Bağlama

Oval bir yüzünüz varsa size tavsiye vermeye hiç gerek yok. Doğuştan şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Yüzünüzde her eşarp bağlama modeli gayet güzel duracağı için kullanabilirsiniz..
, , , ,

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!