Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

Yatak Odası Dekorasyonu

Hepimiz aile, arkadaşlar ve iş dolu yoğun gün sonrasında yatak odamızı çoğu zaman günlük yaşamımızda dinlenmek ve kaçmak için tek yer olarak düşünürüz. Doğru yapıldığında, bir yatak odası yatıştırıcı renkleri, rahat yatak ve peluş yastık dolu stressiz özel bir alan haline getirilebilir. Bu ortamı ayarlamak çocuklu aileler için genellikle bir sorundur, ama hızlı bir makyaj ile çoğu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Yatak odanızı yeniden tasarlarken, önemli tercihlerinizi kesin bir şekilde belirlemelisiniz. En başta mobilya düzeninizi kesin ve net şekilde kafanızda belirlemelisiniz. Yeterli hareket alanı kalması için mobilyalar gelmeden önce planınızı taslak olarak belirlemelisiniz. Mobilyalar istediğiniz düzene göre yerleştirildikten sonra sıra sizi yansıtacak renkler ve dekorasyon için gerekli olan diğer rötuşları yapmaya geçebilirsiniz. Yatak düzeninizi nasıl belirlemelisiniz? Yeni bir mobilya seti satın almadan önce , oda büyüklüğünü dikkate alın . Şifoniyer ve iki komidin için yeterli alanın kaldığını iyi kontrol etmelisiniz. Emin olmak için mobilya ölçülerini alın ve ölçeği kaba taslak da olsa bir kağıt kalem yardımı ile çizin. Çekmece ve dolapları düzgün açmak için yeterince yer var yürüyüş alanını bol bırakın ve iki kere kontrol edin. Yatak noktasını seçerken , pencere ve kapılar öncelikle göz önüne almalısınız . Kalın perdeleriniz olsa bile, pencere altına yatak koymak kötü bir fikir olabilir.
Yatak odası renk düzeni ve dekorasyonunu nasıl yapmalıyım? Renk düzeni genellikle kişisel görüşe göre değişmesine rağmen , rahatlatıcı ve uyku için daha uygun renkleri seçmelisiniz. Bu tür denemeler göstermiştir ki, insan ruhuna sakinlik vermesi nedeniyle mavi yatak odası genellikle daha uygundur. Parlak renkler daha iyi bir ruh haline neden olabilir, ama aynı zamanda geceleri uzun süre uyanık bırakabilir. Bir diğer önemli ipucu da, mutlu bir ruh hali içinde olmanız için, aynı zamanda nötr renkler kullanmayı düşünmelisiniz. Mor ve pembe daha çok feminen renklerdir, bunun yerine yeşil gri veya kahverengi gibi varyasyonlar denemeniz tavsiye edilir. Dekorasyona her eklediğiniz şeyden sonra daha kontrollü yol almak için uzaktan bakmanız ve uygun olmayan bir nesneyi o anda tespit etmeniz sonuca daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.
, , , , ,

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!