Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

Selam Özgür Ruhlu Kadınlar!

Bütün kadınların sorunudur sanırım dışarı çıkarken ne giyilsin? Dolap tıklım tıklım doludur yine de giyilecek bir şey göze çarpmaz, alınan şeyler bir köşeye atılmış, sadece sizin olma hissinin vermiş oluğu duygu sizi tatmin etmiş olsa da alınan her soluk ya alışveriş merkezinde biter ya sanal alemdeki mağazalarda. Ayakkabısıydı çantasıydı pantolonuydu takısıydı derken kimisi göz yorucu aşırıya kaçmış bir halde sokaklara atıveriyor kendini. Halbuki öylemi olmalıdır? Sokak adı üzerinde rahat olmalıdır. Plazanın vermiş olduğu şık görüneceğiz, birbirimizle yarışacağız hissinden çıkılıp özgürce giyinebileceğin yerdir: SOKAK.
Modaya gelince moda nedir? Ünlülerin yaratmış olduğu yolda saçma sapan ilerlemek mi? Anlayacağınız iki tür moda var  1-uydurulan, 2- kendinize yakıştırdığınız. Gelin bundan sonra kendimize yakıştırdığımız moda üzerine konuşalım .
, , , , , , , , , , ,

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!