Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

Punk Giyim Trendi

Punk akımıyla oluşan punk giyim stili farklılığıyla birçok konuda tasarımcılar için ilham kaynağı olmuştur. Bu sene punk modası ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında yeniden hayat buluyor. Modaya punk akımını en iyi şekilde yansıtan VivienneWestwood farklı tasarımlarıyla herkesin ilgisini çekiyor. New York Metropolitan Müzesi’nde yer alan Punk akımı ve artistik tarafını sergileyen kıyafetlere gösterilen yoğun ilgi punk modasının sezonun en gözdelerinden olacağının ispatı. Tasarımlarda alışılmışın dışındaki materyaller oldukça dikkat çekiyor. Düğme yerine çengelli iğneler, kıyafetlerde delikler ve yırtıklar, zincirler, deriler, kolsuz tişörtler, kaba ve büyük ayakkabılar punk modasının olmazsa olmazı.
Kış aylarının gelmesiyle birlikte deri ceketler, postallar ve metal aksesuarlar kullanarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Punk akımının simgesi olan farklı renklerde saçlar ve mohawk saç stiliyle 60 ve 70’li yıllardaki sokak tarzını bu sene de yansıtabilirsiniz. Punk akımının sıra dışı kıyafetleri sayesinde sokakta bütün ilgiyi üzerinizde toplayacaksınız. Punk akımı sayesinde uğradığınız her yerde cesaretli ve güçlü giyim tarzınızla sizden başka bir şey konuşulmayacak. Ruhunuzu özgür kılın ve punk modasıyla ortaya çıkarın!
, , , , , , , , , , , ,

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!