Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

Tesettürde En Yeni Trendler

Yepyeni tarzı ve çizgisiyle; daha modern ve elagant stilleri bir araya getiren tasarımlar daha şık ve daha alımlı. Fazla söze gerek bırakmayan Sonbahar Kış modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Tesettür, yeni sezonda ürün tasarımlarını yenilikçi, modernist ve minimalist bir çizgiye oturtarak, sade detaylarla da güçlendirdiği modelleriyle karşımıza çıkıyor. Ürünlerde ağırlıklı olarak siyah, laci, kırmızı, petrol ve camel renklerin daha çok kullanıldığı, kumaş olarak ise; kazayağı, ekose, gabardin ve kapitoneye ağırlık veriyor. Lazer kesimli, deri, kürk ve gold detaylar ise dikkati çekiyor.
, ,

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!