Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

2014 İlkbahar/Yaz Kolleksiyonları

Bir önceki konumuzun devamı ile 2014 ilkbahar - yaz kolleksiyonlarını anlatmaya devam ediyoruz. Yurt dışı pek çok moda haftası bünyesinde gerçekleştirilen defileleri izlediğimiz kadarıyla izlenimlerimizi aktarmaya devam edeceğiz. 2014 ilkbahar/ yaz kreasyonlarını tanıtan ünlü isimler bu sene ilkbahar ve yaz ayları için inanılmaz kreasyonlar hazırlamış. Renkler, kesimler, modeller göz dolduruyor. Kıyafetinizdeki küçük bir detay aslında o kadar önemlidir ki. Çantanızdaki bir iki pırıltı, küpenizin şekli veya rengi, omzunuza attığınız küçük bir fular o anki kıyafetinizin bambaşka görünmesini sağlayabilir. Ünlü modacılarımızın da yaptığı gibi detaylar aslında kreasyonların en önemli parçalarıdır. Bir gözlük, ince bir kemer bazen her şeyi değiştirebilir. Minik bir broş veya narin bir kolye yerine bazen abartılı ve büyük aksesuarlar kullanmayı da tercih edebilirsiniz.
 
, , , , , , , , , , ,

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!