Moda Haberleri, Moda Sitesi, Moda Blogu, Son Moda Kıyafetler, Son Moda Aksesuarlar, 2013 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, 2014 Kadın Erkek Çocuk Giyim Modası, Yeni Modeller, Yeni Moda Trendleri, Kadın Modası, Tesettür Modası, Erkek Modası, Kız Çocuk Giyim, Erkek Çocuk Giyim, Yaz Modası, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Dekorasyon, Güzellik, Yaşam Rehberi

2014 İlkbahar/Yaz Kolleksiyonları Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Bu konumuzda; yurt dışı pek çok moda haftası bünyesinde gerçekleştirilen defilelerde, 2014 ilkbahar/ yaz kreasyonlarını tanıtan ünlü isimlerden bu sene ilkbahar ve yaz aylarının renklerinin ve tarzlarının ipuçlarını bulacaksınız. Daha sevimli, sıcak ve şık bir sezon geçireceğimizi şimdiden söyleyebiliriz. Genelde parlak renklerin kullanıldığını fark etmiş olsak da siyah her zamanki yerini koruyor.
Parlak kırmızı, pembe ve mavi en çok göze çarpan renkler arasında. En fazla mini etek tercih edilmiş gibi görünse de, ayak bileklerine kadar inen etekler ile ayrıca çok özel modeller ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca iş dünyasında şık kıyafetleri tercih edenler de unutulmamış. Ralph Lauren, Diesel Black Gold, All Saints'den harika ofis kıyafetlerine bakmayı unutmayın. Victoria Beckham kreasyonuna da bakmakta fayda var.
, , , , , , , , , , , ,

About the author

View all articles by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MODAYI BİRLİKTE TAKİP EDELİM

Modayı Bizimle Birlikte Daha Yakından Takip Etmek İstiyorsanız Aşağıdaki Simgelere Tıklayarak Sosyal Medya'da abonemiz olun.

Instagram Pinterest

Hemen Bul!

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN!

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN!